Vem är vi?

 

 
Christian Pedersen
Försäljning & administration
christian@ergopartner.com

Louise Pihl Hansen
Försäljning & administration
louise@ergopartner.com

Heidi Scholz Eriksen
Regnskap

heidi@ergopartner.com

Kia Minet   
Försäljning & administration
kia@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
VD

svo@ergopartner.com

Claus Rothberg
Inredningskonsulent

claus@ergopartner.com

Preben Højgaard
Inredningskonsulent

preben@ergopartner.com

Casper Rask 
Kristoffersen

Inredningskonsulent
casper@ergopartner.com

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig

suzanne@ergopartner.com


Frederik Svantemann
Lager & logistik 

frederik@ergopartner.com


Fie Pedersen 
Digital Marketing Coordinator 
fie@ergopartner.com


Line Busk Mortensen
Inredningskonsulent

line@ergopartner.com

 


Ergopartner etablerades år 2000 och har i dag ett nära samarbete med sjukgymnaster, arbetsförmedlingar och annat fackfolk.

I samarbete med dig skapar vi bra ergonomiska arbetsplatser, så att du undviker smärta i kroppen - och uppnår mer arbetsglädje.


Det är vår passion!

I mer än 20 år har vi skapat hundratals kontorsarbetsplatser och vet därför vad som fungerar.

Genom att hålla oss uppdaterad om ergonomiska produkter kan vi alltid hjälpa dig och dina kollegor med de bästa lösningarna.

Vi utformar arbetsplatsen så att du sitter ergonomiskt korrekt utan att behöva tänka på det. Samtidigt ger vi goda råd om hur man
uppnår mer variation och rörelse i en annars stillasittande vardag.

Bättre ergonomi förhindrar smärta hos den anställde, vilket i slutändan skapar mer arbetsglädje!

Ring i dag för en bättra arbetsplats i morgon!