Vem är vi?

Christian Pedersen
Försäljning & administration
christian@ergopartner.com

Louise Pihl Hansen
Försäljning & administration
louise@ergopartner.com

Oliver Rasmussen
Kontorsstudent
oliver@ergopartner.com

Kia Minet
Försäljning & administration
kia@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
VD
svo@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffersen
Inredningskonsulent
casper@ergopartner.com

Line Busk Mortensen
Inredningskonsulent
line@ergopartner.com

Claus Rothberg
Inredningskonsulent
claus@ergopartner.com

Heidi Jensen
Inredningskonsulent
heidi.jensen@ergopartner.com

Lasse Juhler
Inredningskonsulent
lasse@ergopartner.com 


Heidi Scholz Eriksen
Regnskap
heidi@ergopartner.com

Frederik Svantemann
Lager & logistik
frederik@ergopartner.com

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Fie Pedersen
Digital Marketing Manager
fie@ergopartner.com

Suzanne Veng Olesen
Web-ansvarlig
suzanne@ergopartner.com



Ergopartner
etablerades år 2000 och har i dag ett nära samarbete med sjukgymnaster, arbetsförmedlingar och annat fackfolk.

I samarbete med dig skapar vi bra ergonomiska arbetsplatser, så att du undviker smärta i kroppen - och uppnår mer arbetsglädje.

Det är vår passion!


I mer än 20 år har vi skapat hundratals kontorsarbetsplatser och vet därför vad som fungerar.

Genom att hålla oss uppdaterad om ergonomiska produkter kan vi alltid hjälpa dig och dina kollegor med de bästa lösningarna.

Vi utformar arbetsplatsen så att du sitter ergonomiskt korrekt utan att behöva tänka på det. Samtidigt ger vi goda råd om hur man uppnår mer variation och rörelse i en annars stillasittande vardag.

Bättre ergonomi förhindrar smärta hos den anställde, vilket i slutändan skapar mer arbetsglädje!


Ring i dag för en bättra arbetsplats i morgon!