×

Du har inga varor i din varukorg.

Hvem er vi? 

 
Christian Pedersen
Försäljning & administration
christian@ergopartner.com


Louise Pihl Hansen
Försäljning & administration
louise@ergopartner.com


Nazira Rahbek
Försäljning & administration
nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard
Försäljning & administration
anne@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
VD
svo@ergopartner.com

 

Claus Rothberg
Inredningskonsulent
claus@ergopartner.com

Preben Højgaard
Indredningskonsulent
preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffer
Indredningskonsulent

casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen
Indredningskonsulent 
klaus@ergopartner.com


Henrik Holmgaard
Indredningskonsulent 
henrik@ergopartner.com



Daniella Greve 
Skovengaard
Kontors apprentice
daniella@ergopartner.com


Suzanne Veng Olesen
Webbansvarlig
suzanne@ergopartner.com

  

Chris Kampdel Dolby
Lager & logistik
chris@ergopartner.com

 

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Emilie Andersen

Emilie Andersen
Kontors apprentice
emilie@ergopartner.com


Heidi Scholz Eriksen
Regnskap
heidi@ergopartner.com




Ergopartner etablerades år 2000 och har i dag ett nära samarbete med sjukgymnaster, arbetsförmedlingar och annat fackfolk.

I samarbete med dig skapar vi bra ergonomiska arbetsplatser, så att du undviker smärta i kroppen - och uppnår mer arbetsglädje.


Det är vår passion!

I mer än 20 år har vi skapat hundratals kontorsarbetsplatser och vet därför vad som fungerar.

Genom att hålla oss uppdaterad om ergonomiska produkter kan vi alltid hjälpa dig och dina kollegor med de bästa lösningarna.

Vi utformar arbetsplatsen så att du sitter ergonomiskt korrekt utan att behöva tänka på det. Samtidigt ger vi goda råd om hur man
uppnår mer variation och rörelse i en annars stillasittande vardag.

Bättre ergonomi förhindrar smärta hos den anställde, vilket i slutändan skapar mer arbetsglädje!

Ring i dag för en bättra arbetsplats i morgon! 

Denna webbplats använder cookies. Genom att klicka via webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies Läs mer här
OK