×

Du har inga varor i din varukorg.

Vem är vi? 

 
Christian Pedersen
Försäljning & administration
christian@ergopartner.com


Louise Pihl Hansen
Försäljning & administration
louise@ergopartner.com


Nazira Rahbek
Försäljning & administration
nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard
Försäljning & administration
anne@ergopartner.com

Søren Veng Olesen
VD
svo@ergopartner.com

 

Claus Rothberg
Inredningskonsulent
claus@ergopartner.com

Preben Højgaard
Indredningskonsulent
preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffer
Indredningskonsulent

casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen
Indretningskonsulent 
klaus@ergopartner.com


Heidi Scholz Eriksen
Bokföring
heidi@ergopartner.com


Linda Clausen
Kontors apprentice
linda@ergopartner.com


Suzanne Veng Olesen
Webbansvarlig
suzanne@ergopartner.com

  

Brian Hvidtfeldt
Lager & logistik
brian@ergopartner.com

 

Maj-Britt Schütt
Lager
maj-britt@ergopartner.com

Emilie Andersen

Emilie Andersen
Kontors apprentice
emilie@ergopartner.com

Emilie Andersen
Daniella Greve
Skovengaard
Kontors apprentice
linda@ergopartner.com

Ergopartner etablerades år 2000 och har i dag ett nära samarbete med sjukgymnaster, arbetsförmedlingar och annat fackfolk.

Vi sätter yrkeskunnandet främst. Det är lätt att skriva, men hos Ergopartner sätter vi handling bakom orden och erbjuder dig ett resultatorienterat partnerskap som slutligen gynnar alla dina medarbetare.

Vi löser dina utmaningar direkt! Vi vet att alla har mycket att göra och ibland glömmer man att utföra sitt arbete på ett det sätt som sjukgymnaster eller andra kunniga har lärt oss – det glöms lätt bort i en hektisk vardag. Vårt arbete går ut på att inreda din arbetsplats så att du kan sitta ergonomiskt korrekt.

Genom mer än 18 års arbete med ergonomi och inredning av hundratals arbetsplatser vet vi vad som fungerar bäst.

 

Ring i dag för en bättra arbetsplats i morgon! 

Denna webbplats använder cookies. Genom att klicka via webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies Läs mer här
OK