Vem är vi?

 

Ergopartner etablerades år 2000 och har i dag ett nära samarbete med sjukgymnaster, arbetsförmedlingar och annat fackfolk.

Vi sätter yrkeskunnandet främst. Det är lätt att skriva, men hos Ergopartner sätter vi handling bakom orden och erbjuder dig ett resultatorienterat partnerskap som slutligen gynnar alla dina medarbetare.

Vi löser dina utmaningar direkt! Vi vet att alla har mycket att göra och ibland glömmer man att utföra sitt arbete på ett det sätt som sjukgymnaster eller andra kunniga har lärt oss – det glöms lätt bort i en hektisk vardag. Vårt arbete går ut på att inreda din arbetsplats så att du kan sitta ergonomiskt korrekt.

Genom mer än 18 års arbete med ergonomi och inredning av hundratals arbetsplatser vet vi vad som fungerar bäst.

 
Ring i dag för en bättra arbetsplats i morgon! 


 

Christian Pedersen

Försäljning & administration

christian@ergopartner.com


 

Louise Pihl Hansen

Försäljning & administration

louise@ergopartner.com

 

Nazira Rahbek

Försäljning & administration

nazira@ergopartner.com


Anne Malle Risgaard

Försäljning & administration

anne@ergopartner.com

Claus Rothberg

Inredningskonsulent

 

claus@ergopartner.com

Preben Højgaard

Inredningskonsulent

 

preben@ergopartner.com


Casper Rask Kristoffersen

Inredningskonsulent & 
arbetsterapeut

casper@ergopartner.com


Klaus Nielsen

Inredningskonsulent


klaus@ergopartner.com

 


Søren Veng Olesen

VD

svo@ergopartner.com

 

 

Heidi Scholz Eriksen

Bokföring

heidi@ergopartner.com


Linda Clausen

Kontors apprentice

linda@ergopartner.com

 


Suzanne Veng Olesen

Webbansvarig

suzanne@ergopartner.com

 

Brian Hvidtfeldt

Lager & logistik

brian@ergopartner.com

 

Maj-Britt Schütt

Lager

maj-britt@ergopartner.com

 

Malene Asmussen

 Kontors apprentice

malene@ergopartner.com

  


Organisationsnummer: 516409-3188 │Bank: Danske Bank - Køge │ Revisor: Addere Revision - Køge, Danmark