Vem är vi?

 

Ergopartner etablerades år 2000 och har i dag ett nära samarbete med sjukgymnaster, arbetsförmedlingar och annat fackfolk.

Vi sätter yrkeskunnandet främst. Det är lätt att skriva, men hos Ergopartner sätter vi handling bakom orden och erbjuder dig ett resultatorienterat partnerskap som slutligen gynnar alla dina medarbetare.

Vi löser dina utmaningar direkt! Vi vet att alla har mycket att göra och ibland glömmer man att utföra sitt arbete på ett det sätt som sjukgymnaster eller andra kunniga har lärt oss – det glöms lätt bort i en hektisk vardag. Vårt arbete går ut på att inreda din arbetsplats så att du kan sitta ergonomiskt korrekt.

Genom mer än 17 års arbete med ergonomi och inredning av hundratals arbetsplatser vet vi vad som fungerar bäst.

Hämta inspiration på vår hemsida och kontakta oss för en vidare dialog.

 
Ring i dag för en bättra arbetsplats i morgon! 


Christina Cavling
Försäljning & administration

christina@ergopartner.com

 

Louise Pihl Hansen
Försäljning & administration

louise@ergopartner.com

 

Søren Veng Olesen
VD

svo@ergopartner.com

 

Anne Malle Risgaard
Försäljning

anne@ergopartner.com

 

Claus Rothberg
Inredningskonsulent


claus@ergopartner.com

 

Preben Højgaard
Inredningskonsulent


preben@ergopartner.com

 

Casper Rask Kristoffersen
Inredningskonsulent
och arbetsterapeut

casper@ergopartner.com

 

Klaus Nielsen
Inredningskonsulent


klaus@ergopartner.com 

 

 Malene Asmussen
Kontors apprentice
malene@ergopartner.com

 

Nazira Rahbek
Försäljning & administration

nazira@ergopartner.com

 

Sascha Erslev Stephensen
Inredningskonsulent
sascha@ergopartner.com

 

 Linda Clausen
Kontors apprentice
linda@ergopartner.com

 

Christian Pedersen
Försäljning & administration
christian@ergopartner.com

 

Heidi Scholz Eriksen
Bokföring

heidi@ergopartner.com

 

Suzanne Veng Olesen
Webbansvarig

suzanne@ergopartner.com

 

Brian Hvidtfeldt
Lager & logistik

brian@ergopartner.com

 

   

Maj-Britt Schütt
Lager

maj-britt@ergopartner.com

 

     

Organisationsnummer: 516409-3188 │Bank: Danske Bank - Køge │ Revisor: Addere Revision - Køge, Danmark